Udal Batzordeak

Oñatiko Udaleko Batzordeak

Hona hemen Oñatiko udalean dauden batzordeen zerrenda, osaera eta bilera-eguna.

Batzordeburua:

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Marijo Etxegoien Arzuaga (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Alaitz Kortabarria Igartua (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ PNV)

Teknikoa: Jone Arriolabengoa Martiarena

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, bigarren asteartean goizeko 10:30ean

Batzordeburua:

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Iñaki Olalde Altzelai (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ-PNV)

 

Ordezkoak

  • Iker Oñate Ayastuy (EH Bildu)
  • Amaia Erostarbe Letamendi (EAJ-PNV)

Teknikoak:

  • Euskara: Xabier Zabaleta Etxabe
  • Hezkuntza: Iñaki Akizu Agirre

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, hirugarren astearteetan, 8:30-9:00etan.

Batzordeburua:

  • Iker Oñate Ayastuy (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Nerea Altube Galdos (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Iñaki Olalde Altzelai (EH Bildu)
  • Marijo Etxegoien Arzuaga (EAJ-PNV)

Teknikoa: Ion Lopez Santamaria

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, hirugarren asteazkena, 15:30ean.

Batzordeburua:

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Bixente Urrutia Eluxpuru (EH Bildu)
  • Angel Biain Peña (EAJ-PNV)
  • Andoni Altuna Uribe (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Jon Kepa Gerrikagoitia Arrien (EAJ-PNV)

Teknikoa: Iñaki Landa Azkoaga

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hamabostero, asteazkenetan goizeko 9etan.

Batzordeburua:

  • Asier Iraeta Izagirre (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Maite Anton Leno (EH Bildu)
  • Andoni Altuna Uribe EAJ PNV)

Ordezkoak

  • Alaitz Kortabarria Igartua (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ PNV)

Teknikoa: Aitor Gerenabarrena Osa

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, hirugarren ostegunean goizeko 09:00etan.

Batzordeburua:

  • Maite Anton Leno (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Xabier Igartua Loidi (EH Bildu)
  • Nerea Altube Galdos (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Iker Oñate Ayastuy (EH Bildu)
  • Amaia Erostarbe Letamendi (EAJ-PNV)

Teknikoa: Oscar Carrascal Gonzalez

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, hirugarren asteko astearteetan, 16:00etan.

Kiroldegiko obren jarraipenerako batzorde berezia bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, lehen asteko astearteetan, 16:00etan.

Batzordeburua:

  • Iñaki Olalde Altzelai (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Alaitz Kortabarria Igartua (EH Bildu)
  • Amaia Erostarbe Letamendi (EAJ PNV)

 

Ordezkoak

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ PNV)

Teknikoa: German Meabebasterrechea Arregui

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, laugarren asteartean goizeko 9etan.

Batzordeburua:

  • Xabier Igartua Loidi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ-PNV)
  • Andoni Altuna Uribe (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Jon Kepa Gerrikagoitia Arrien (EAJ-PNV)

Teknikoa: Paskual Elustondo Darporn.

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hamabostero, asteartea eguerdiko 14:30ean.

Batzordeburua:

  • Susana Altuna Ugarte (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Amaia Erostarbe Letamendi (EAJ-PNV)

 

Ordezkoak

  • Bixente Urrutia Eluxpuru (EH Bildu)
  • Marijo Etxegoien Arzuaga (EAJ-PNV)

Teknikoa: Itxaro Leibar Sanpedro

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, lehen asteartean goizeko 8:30ean.

Batzordeburua:

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Iñaki Olalde Altzelai (EH Bildu)
  • Marijo Etxegoien Arzuaga (EAJ-PNV)
  • Miren Amaia Erostarbe Letamendi (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ-PNV)

Teknikoa: Onintza Andres Aranceta.

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, bigarren asteartean goizeko 9.00etan.

Batzordeburua:

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Xabier Igartua Loidi (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Marijo Etxegoien Arzuaga (EAJ-PNV)

Teknikoa: Begoña Alkorta Yarza.

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilean bitan, hilabeteko lehen eta hirugarren astelehenetan goizeko 11:00etan.

Batzordeburua:

  • Xabier Igartua Loidi (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Anik Zubizarreta Arturo (EH Bildu)
  • Jon Kepa Gerrikagoitia Arrien (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Bixente Urrutia Eluxpuru (EH Bildu)
  • Angel Biain Peña (EAJ PNV)

Teknikoak: Sozioekonomia: Unai Kortabarria Errasti / Turismoa: Ikerne Altube Eraña.

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, bigarren asteazkenean goizeko 8:00etan. Udal Tokiko Gobernu Batzarrak 2019ko irailaren 12an egindako bileran hartutako erabakia: Sozioekonomia eta Turismo Batzordeen ordutegia aldatzea.

Batzordeburua:

  • Bixente Urrutia Eluxpuru (EH Bildu)

Batzordekideak:

  • Asier Iraeta Izagirre (EH Bildu)
  • Angel Biain Peña (EAJ-PNV)
  • Andoni Altuna Uribe (EAJ-PNV)

Ordezkoak

  • Izaro Elorza Arregi (EH Bildu)
  • Ainhoa Galdos Olazar (EAJ-PNV)

Teknikoa: Zerbitzuak: Xabier Berridi Iriarte / Landa Garapena: Aitor Gerenabarrena Osa.

Batzordea bilduko den eguna eta ordutegia: Hilero, hirugarren ostegunean goizeko 10:30ean.